služby

půjčovna vozů Jaguar

Cosi mimořádně fascinujícího má v sobě značka Jaguar odjakživa. Je to dáno jedinečným spojením sportovního charakteru, luxusu a vynikajícího, až smyslného designu. Ochočte si i Vy svou kočku…

objednat

půjčovna vozů Land Rover

Zrozen pro cesty do míst, kam nevedou silnice, ani ve městě nesplyne s davem. Obyčejně totiž v džungli města vyniká právě ten, kdo je sám o sobě neobyčejný. Nekompromisní vlastnosti a design z nich dělají naprosto unikátní auta.Není náhodou, že Range Rover používá samotná britská královna. Staňte se i Vy králem…

objednat
svatby

Využijte našich profesionálních služeb a nechte se odvézt na svatební obřad a svatební hostinu. Naše půjčovna luxusních vozů pronajímá svatební auta s řidiči pro svatební kolony.Zajistíme luxusní svatební vozy pro nevěstu i pro ženicha. Jsme schopni zajistit i svatební výzdobu auta.

objednat

limousine VIP service

Chcete se nechat nadstandartně odvést či nechat přivést z obchodního jednání, kongresu nebo prostě z vašeho oblíbeného klubu? Právě pro Vás je určena služba limousine VIP pick-up servis. Nabízíme Vám luxusní vůz s osobním řidičem, který se Vám po celou dobu bude individuálně věnovat. Jsme schopni Vám zajistit celkovou koordinaci přepravních služeb během Vaši akce.

objednat
transfer

Přiletí Vám váš obchodní partner? Potřebujete odvést na letiště nebo se vracíte z pracovní cesty? Plánujete služební cestu a je pro Vás každá minuta drahá? Pak využijte naši službu Transfery.

objednat

off road půjčovna

Kde ostatní končí, Defender začíná. Zkuste si na vlastní kůži tento legendární off-road, který se právem považuje jako nejlepší na světě.

objednat